Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní pobyt s výukou shibari – začátečníci

24 července @ 18:00 - 27 září @ 17:00

4450Kč
Vážení vázací přátelé,

Chcete se naučit vázat shibari?
Už jste navštívili nějaký úvodní večer, workshop pro začátečníky nebo jste si vzali soukromou výuku, cítíte, že chcete hlouběji, jen si ne a ne na vázání najít čas?

Na pobytu se líp ponoříte do tématu a jeho různých aspektů než na jednodenní akci, neklesáte do klidu, navnímáte partnera, v delším časovém horizontu vám vázání snáze vejde do krve.

Koncept téhle akce je „shibari dovolená“, plánuji strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem. Azyl nám poskytne meditační centrum Red village, na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.


JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých úvazů, mechanice těla a ne/pohybu, modelování pozic.
Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od vázání dostat to, co si od něj slibujeme.
Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí.
Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně vázat či sedět u ohně. Loni se na místě vytvořila skvělá parta, která se dodnes stýká a váže.

POKROČILOST:

Začátečníci až mírně pokročilí (dává vám smysl si po technické stránce zopakovat základy a posunout se dál + chcete si užít prožitková cvičení a flow skupiny)
Zkušenost s jinými prožitkovým kurzem, shibari workshopem nebo s akcí v mé režii je výhodou nikoliv podmínkou.

MAXIMÁLNÍ POČET JE 8 PÁRŮ.

Možnost přihlašování pro jednotlivce, napište mi email, kdo jste a s kým byste rádi vázali, pokud mi napíše podobný email i potenciálně vhodný partner pro vás, spojím vás, a až se seznámíte, přihlásíte se jako pár.


UBYTOVÁNÍ:
Centrum Red village,
Červeněves 91,
503 53 Smidary

Red village je nové meditační centrum vytvořené v obci Červeněves poblíž Nového Bydžova.
Ubytování je ve více lůžkových pokojích (postele s novými matracemi, sociálka pěkná vždy na patře) buď přímo v budově, kde se nachází výcvikový sál nebo ve vedlejší budově přes dvůr. Pokud chcete být na pokoji v páru sami bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt, je třeba si o to extra požádat v poznámce při registraci. Jednotlivci budou ubytování v ženském a mužském pokoji.


STRAVA:

Součástí pobytu je i plná penze, formou skvělé domácí , na kterou jsou v Červeněvsi právem hrdí…domácí chleba, studánková voda nebo odpolední buchty. Na místě si můžete kdykoliv za hotovost dokoupit Nespresso, pivo, víno či cukrovinky v samoobslužném baru.
Loni byli otevření tomu, že jsme si sami po vlastní ose zorganizovali grilovačku, apod.


CENA:

Kurzovné: 4.450 Kč/osoba (platba on-line při přihlášení)
Ubytování + strava: 4.950 Kč/osoba (splatné hotově na místě)
Při rezervaci platíte zálohu 4.450 Kč/osoba, při zrušení účasti více jak 6 týdnů předem se vrací 100%, více jak 3 týdny 50%.
Na místě doplatíte hotově 4.950 Kč/osoba (+případný předem avizovaný poplatek za pokoj pro pár 1.000 Kč.)

TERMÍN:

24. – 28. 7. 2024

Příjezd na ubytování ve středu v 17:00, začínáme večeří v 19:00 a programem od 20:00.
Odjezd v neděli 28.7. po obědě ve 14:00.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, deku a karimatku pro každou osobu, může se hodit meditační polštářek, plavky nebo další hračky a oblečení pro vaše oblíbené BDSM hry.

Přihláška do kurzu

Podrobnosti

Zahájení:
24 července @ 18:00
Ukončení:
27 září @ 17:00
Cena:
4450Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,