Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní pobyt s výukou shibari – začátečníci

24 července @ 18:00 - 28 července @ 14:00

4400Kč
5 dní, 4 noci, max. 8 párů
Výuka techniky vázání shibari, prožitková cvičení s provazy, sdílení, večerní program jako show, jam, táborák a snad bude i bazén jako loni.

 

 

Na fotce @janm.heller půvabná @attirebykamikatze
Vážení vázací přátelé,
chcete se naučit vázát shibari? Už jste navštívili nějaký úvodní večer, workshop pro začátečníky nebo jste si vzali soukromou výuku, cítíte, že chcete hlouběji, jen si ne a ne na vázání najít čas? Na pobytu se líp ponoříte do tématu a jeho různých aspektů než na jednodenní akci, naklesáte do klidu, navnímáte partnera, v delším časovém horizontu vám vázání snáze vejde do krve.
Koncept téhle akce je „shibari dovolená“, plánuji strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem. Azyl nám poskytne meditační Centrum Červeněves, lokalizované na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.
Jak to bude probíhat? Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých úvazů, mechanice těla a ne/pohybu, modelování pozic. Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od vázání dostat to, co si od něj slibujeme. Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí. Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně vázat či sedět u ohně. Loni se na místě vytvořila skvělá parta, která se dodnes stýká a váže.

POKROČILOST:

Začátečníci (už jste to měli někdy v ruce, pokud ne, doženete před kurzem) až mírně pokročilí (dává vám smysl si po technické stránce zopakovat základy a posunout se dál + chcete si užít prožitková cvičení a flow skupiny)
Zkušenost s jinými prožitkovým kurzem, shibari workshopem nebo s akcí v mé režii je výhodou nikoliv podmínkou.
Maximální počet párů: 8. Možnost přihlašování pro jednotlivce, napište mi email, kdo jste a s kým byste rádi vázali, pokud mi napíše podobný email i potenciálně vhodný partner pro vás, spojím vás, a až se seznámíte, přihlásíte se jako pár.

UBYTOVÁNÍ:

Centrum Červeněves, Červeněves 91, 503 53 Smidary

je meditační centrum vytvořené v prostorách správní budovy bývalého JZD v obci Červeněves. Nachází se zde většina pokojů (postele s novými matracemi, sociálka pěkná vždy na patře), kuchyně, jídelna a sál určený na jiných workshopech pro meditaci a tanec. Ubytování v pokoji pro pár bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt, je třeba si o to extra požádat v poznámce při registraci. Další pokoje se nacházejí ve vedlejší budově přes dvůr. Jednotlivci budou ubytování v ženském a mužském pokoji.

STRAVA:

Součástí pobytu je i plná penze, formou skvělé domácí vegetariánské kuchyně, na kterou jsou v Červeněvsi právem hrdí…domácí chleba, studánková voda nebo odpolední buchty. Na místě si můžete kdykoliv za hotovost dokoupit Nespresso, pivo, víno či cukrovinky v samoobslužném baru. Loni byli otevření tomu, že jsme si sami po vlastní ose zorganizovali grilovačku, apod.

CENA:

Kurzovné: 4.500 Kč/osoba
Ubytování + stravné + pronájem sálu: 4.950 Kč/osoba
Při rezervaci platíte zálohu 4.450 Kč/osoba, při zrušení účasti více jak 6 týdnů předem se vrací 100%, více jak 3 týdny 50%. Na místě doplatíte 5.000 Kč/osoba (+případný předem avizovaný poplatek za pokoj pro pár 1.000 Kč.)

TERMÍN:

24. – 28. 7. 2024
Příjezd na ubytování ve středu od 18:00, začínáme večeří v 19:00 a programem od 20:00.
Odjezd v neděli po obědě ve 14:00.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, deku a karimatku pro každou osobu, může se hodit meditační polštářek, plavky nebo další hračky a oblečení pro vaše oblíbené BDSM hry.


 

Podrobnosti

Zahájení:
24 července @ 18:00
Ukončení:
28 července @ 14:00
Cena:
4400Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,