Načítám Akce

« Všechny Akce

Techniky BDSM pro jednotlivce i páry – letní pobyt

24 července @ 18:00 - 27 září @ 17:00

4450Kč
Vážení přátelé,
ať už jste jednolivci či v páru, zvu vás srdečně na tento pobytový kurz, pokud vás zajímají techniky BDSM jako shibari, spank nebo dominance. 

TERMÍN:

24. – 28. 7. 2024

 

POKROČILOST:

Začátečníci až mírně pokročilí (dává vám smysl si po technické stránce zopakovat základy a posunout se dál + chcete si užít prožitková cvičení a flow skupiny)
Zkušenost s jinými prožitkovým kurzem, shibari workshopem nebo s akcí v mé režii je výhodou nikoliv podmínkou.

Můžete být i zcela bez zkušeností.

PROČ JET:

Pokud vás láká učit se svazování, zažít pocity, jaké to je s důvěrou předat kontrolu a odevzdat se, dostat výprask, který je opravdovým potěšením, umět partnera vést dotekem, gestem, slovem, atd., budete velmi vítaní. Vím, že když uvažujete o přihlášení na obdobný kurz máte tisíc a jednu obavu. Proto vám slibuji, že pracujeme oblečení, pokud se sami nebudete chtít svlékat, nejdříve si o tématu vždy promluvíme, ujasníme si, co je zadáním a cílem cvičení a po té ho zreflektujeme a zkušenost zarámujeme. A veškeré další obavy se mnou můžete konzultovat na emailu 🙂

OBSAH KURZU:

Na začátku nejčastěji řešíte bezpečnost a jak to technicky udělat, aby to fungovalo. Bez dobrých „hardskills“ se dobré scénky budují těžko. Další nedílnou součástí každé dobré hrátky jsou emoce na obou stranách, tzv. polarita, být dobře ukotvený v dané roli, reflektovat, co se děje, co mi to přináší a proč tím chci procházet. Cvičení na pobytovce budou proto rozdělená přiměřené mezi techniku, emoce i sdílení v kruhu podobně naladěných lidí.

Nabízím vám své zkušenosti z praxe letitého profesionála a letitého lektora.

 

REGISTRACE:

Pokud jste jednotlivci, pak vězte, že dbám o vyvážený počet mužů a žen v skupině. Proto je před přihlášením třeba mi napsat email na diana@dianavera.com, že se chcete zúčastnit, a v okamžiku, kdy mi dojde obdobný email od druhého pohlaví, pozvu vás oba k registraci. Neznamená to, že vám byl automaticky přidělen partner na celý pobyt. Skupina jednotlivců se bude promíchávat tak, abyste vstoupili do interakce s co největším množstvím protějšků a mohli tak zakusit energie různých lidí. Rovněž budete zváni k výměnám rolí, avšak je samozřejmostí, že zda do cvičení vstoupíte a s kým, si definitivně vždy rozhodujete jen vy sami.

I páry budou zvány k výměnám rolí nebo promíchání se se skupinou. Nicméně stejně tak bude dobře možné strávit celý kurz jen a jen spolu v takových rolích, v jakých si přejete být.

Azyl nám poskytne meditační centrum Red village, na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých praktik.
Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od BDSM dostat to, co si od něj slibujeme.
Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí.
Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně akčnit či sedět u ohně. Loni se na místě vytvořila skvělá parta, která se dodnes stýká.


UBYTOVÁNÍ:

Centrum Red village,
Červeněves 91,
503 53 Smidary

Red village je nové meditační centrum vytvořené v obci Červeněves poblíž Nového Bydžova.
Ubytování je ve více lůžkových pokojích (postele s novými matracemi, sociálka pěkná vždy na patře) buď přímo v budově, kde se nachází výcvikový sál nebo ve vedlejší budově přes dvůr. Pokud chcete být na pokoji v páru sami bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt, je třeba si o to extra požádat v poznámce při registraci. Jednotlivci budou ubytování v ženském a mužském pokoji.


STRAVA:

Součástí pobytu je i plná penze, formou skvělé domácí , na kterou jsou v Červeněvsi právem hrdí…domácí chleba, studánková voda nebo odpolední buchty. Na místě si můžete kdykoliv za hotovost dokoupit Nespresso, pivo, víno či cukrovinky v samoobslužném baru.


CENA:

Kurzovné: 4.450 Kč/osoba (platba on-line při přihlášení)
Ubytování + strava: 4.950 Kč/osoba (splatné hotově na místě)
Při rezervaci platíte zálohu 4.450 Kč/osoba, při zrušení účasti více jak 6 týdnů předem se vrací 100%, více jak 3 týdny 50%.
Na místě doplatíte hotově 4.950 Kč/osoba (+případný předem avizovaný poplatek za pokoj pro pár 1.000 Kč.)

TERMÍN:

24. – 28. 7. 2024

Příjezd na ubytování ve středu v 17:00, začínáme večeří v 19:00 a programem od 20:00.
Odjezd v neděli 28.7. po obědě ve 14:00.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy a hračky, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, máte-li, pak oblečky vhodné k hrátkám, deku a karimatku pro každou osobu, může se hodit meditační polštářek

Podrobnosti

Zahájení:
24 července @ 18:00
Ukončení:
27 září @ 17:00
Cena:
4450Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,