Načítám Akce

« Všechny Akce

Jak se váže srdce

26 května @ 11:00 - 19:00

1400Kč

Přenést atmosféru důvěry a sdílení z workshopu domů není tak snadné, jak se zdá. Tento workshop vás chce vyladit jednoho na druhého a vybavit vás drobnými dovednostmi a cvičeními, která můžete kdykoliv aplikovat při vašich soukromých shibari sessions, až budete chtít posílit proud energie a spojení mezi vámi.

Je vhodný pro všechny, kteří už mají alespoň základy za sebou, ale i pro pokročilé, kteří hledají nové úhly pohledu na svoje vázání nebo inspiraci pro srdeční párovou intimitu.

 

Termín

26. 5. 2024 11:00 – 19:00

Místo konání

Kotelna, Služeb 3a, Praha 10 – Hostivař

Pokročilost

Mírně pokročilí, resp. už jste byli minimálně na začátečnickém kurzu u mě nebo jinde

Obsah

Páry si užijí spolubytí a spoluvázání v atmosféře podporující porozumění a soulad. Jednotlivci otevření střídání partnerů si budou moci různá cvičení zažít s různými protějšky. Všichni dohromady si projdeme sérii mých nejoblíbenějších cvičení na soft skills s provazy, kolo souhlasu, dech a další komunikační kanály, kterými je možné se na sebe při vázání vyladit. Budeme se učit vnímat sebe, svoje potřeby a pocity, i partnera, jeho potřeby a pocity, obojí spojit, ale i oddělit.

Součástí jsou samozřejmě ukázky pro inspiraci a posunutí vašich technických dovedností. Pokud jste začátečníci, neztratíte se, pokud jste ve vázání pokročilejší, „zaručuji“ nové náhledy na věc, témata k přemýšlení či procítění nebo nabídku vyjít ze zajetých kolejí.

Registrace

Páry si kupují dvě vstupenky.

Jednotlivce, kteří chtějí přijít, ale mají preferenci, že chtějí raději vázat/být vázaní s mužem/ženou, prosím, abyste mi nejdřív napsali „před-přihlašovací“ email na diana@dianavera.com. Až se před-přihlásí někdo další s obrácenými preferencemi, ozvu se vám oběma, ať si koupíte každý po jednom lístku. Neznamená to automaticky, že vás dávám do páru. Jednotlivci budou vytvářet dvojice až na místě, během akce ideálně potkáte víc protějšků.

Stravování

Oběd si dáme společně v prostorách restaurace klubu nebo si můžete donést krabičku, restaurace v okolí se nenacházejí.

S sebou

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové
provazy ke koupi i k zapůjčení. Deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi.
Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.

Kurzovné

1400 Kč / osobu

 

 

Podrobnosti

Datum:
26 května
Čas:
11:00 - 19:00
Cena:
1400Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,