Diana Vera
Shibari Lektorka Dominance

Shibari – ponoř se se mnou do japonské stylu vázání, které se v mém podání se stává cestou sebepoznání, vědomého doteku, intimity, meditace i umění v absolutně bezpečném prostředí!

CHCI VĚDĚT, KDY JE NEJBLIŽŠÍ AKCE

workshopy

  • Pro všechny = smíšené
  • Pouze pro ženy
  • Pro ženy, které svazují muže
  • Tantric ropes

Na mých workshopech Shibari se ponoříte do světa, kde se učení mísí s hlubokým prožitkem v bezpečném a přátelském prostředí. Nejde jen o techniky a bezpečnostní aspekty úvazů, ale o mnohem víc. Je to cesta, na které se spojíte s partnerem na úplně nové úrovni, prozkoumáte hranice důvěry a intimity.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, kde se každý uzel stává krokem k hlubšímu porozumění a vzájemnému propojení.

Sessions 

(soukromá lekce) 

  • Chci to zažít na vlastní kůži
  • Chci to dát někomu jako dárek

Od roku 2016 jsem na své cestě Shibari provázela stovky lidí, a teď jsem tady, abych vás provedla tímto fascinujícím světem. Ať už jste muž, žena nebo pár, připravte se na jedinečný zážitek, který vás pohltí. Každý má svůj důvod prozkoumat umění shibari, a já jsem zde, abych vám pomohla objevit váš. Přijměte pozvání na soukromou lekci, kde se nejen naučíte umění vázání, ale také prožijete cestu k sobě a k novým zážitkům. Těším se, že budu vaším průvodcem na této neobyčejné cestě.

Soukromá výuka

Chci se naučit vázat shibari individuálné

Jestliže hledáte cestu k umění Shibari, ale nemůžete se zúčastnit našich víkendových workshopů, nebo preferujete osobnější přístup, moje soukromá výuka je ideální volbou pro vás. Provedu vás vším, co je potřeba a odpovím na specifické dotazy. Spolu se plně ponoříte do technik a tajemství tohoto umění, a to vše v prostředí, které respektuje vaše individuální tempo, bezpečí a otevřeme dveře k novým prožitkům

Místo konání

Sessions a soukromá výuka probíhají zpravidla ve studiu poblíž Anděla. Workshopy v Hostivaři, na Žižkově či jinde podle toho, jak je uvedeno v anotaci. Přesnou adresu místa konání obdržíte vždy s instrukcemi pro danou akci.