Načítám Akce

« Všechny Akce

Tantric ropes – Vázání jako dialog 27.5.2024

27 května @ 18:00 - 22:00

600Kč
Diana Vera - Shibari

Tento večer se budeme věnovat dialogu, který proudí mezi partnery při vázací session skrze provaz a dotek a další kanály. Známe své potřeby, komunikujeme je partnerovi srozumitelně i neverbálně? Jsme vnímáni? Společné objevování v pomalosti a sdílení, které vás má vyladit, nasytit a pohladit po srdcích nejen po tělech.

Termín

27. 5. 2024 18:00 – 22:00

Místo konání

Klub Kotelna, Služeb 3A, Praha 10 – Hostivař

Pokročilost

Otevřeno jednotlivcům i naprostým začátečníkům, čtěte níže.

Obsah

Večerní setkání v kruhu lidí s kladným vztahem k BDSM a tantrickým přístupem k němu za účelem tříbení našich dovedností, prožitků s provazy a seznámení se s podobně naladěnými lidmi. Setkání je otevřeno i těm, kteří se svazováním a tantrou ještě nemají zkušenost a přejí si ji udělat ve „vědomém, bezpečném“ prostředí.
Večer je rozdělen vždy na technickou dovednostní část, kdy se naučíme nějaký konkrétní úvaz či techniku, a prožitkovou část zaměřenou přímo na vaši sebezkušenost. Dvojice tvoříme na místě. Budete moci zůstat ve dvojici, ve které přijdete, i se rozdělit, vystřídat roli i partnery podle svého momentálního rozpoložení.
Jde o pravidelná (1x měsíčně) večerní (18:00- 22:00) setkání v Praze, která na sebe NEnavazují.

Přihlášení
Páry: Vyhledejte akci na mém webu a registrujte se. Pokud se neznáme osobně, připište mi pár řádků o sobě, svých zkušenostech a motivaci k vázání.
Jednotlivci: Vy, co jste ochotni být v páru i se stejným pohlavím (popřípadě být chvíli ve trojici nebo chvíli jen přihlížet), prosím, aby si koupili jeden lístek.
Jednotlivce, kteří chtějí přijít, ale mají preferenci, že chtějí raději vázat/být vázaní s mužem/ženou, prosím, abyste mi nejdřív napsali „před-přihlašovací“ email na diana@dianavera.com. Až se před-přihlásí někdo další s obrácenými preferencemi, ozvu se vám oběma, ať si koupíte každý po jednom lístku. Neznamená to automaticky, že vás dávám do páru. Jednotlivci budou vytvářet dvojice až na místě, během akce ideálně potkáte víc protějšků.
Snažím se samozřejmě balancovat počet mužů a žen.

Cena

600 Kč/osoba

Čas

18:00 – 22:00, prostor se otevírá 17:30

S sebou

Pracujeme oblečení, lze si to představit jako kontaktní improvizaci, jógu, masáž, či tanec.
Pohodlné oblečení na převlečení, deku, provazy, pokud nějaké máte + šátek na oči. Provazy budou na místě k zapůjčení a po předchozí dohodě i ke koupi. Pracujeme bez oleje a sarongu, sprcha je na místě, ručníky vlastní.

 

Přihláška na Tantric ropes

Podrobnosti

Datum:
27 května
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
600Kč
Štítky Akce:
, , , , , , ,