Jak se váže srdce

Přenést atmosféru důvěry a sdílení z workshopu domů není tak snadné, jak se zdá. Tento workshop vás chce vyladit jednoho na druhého a vybavit vás drobnými dovednostmi a cvičeními, která…

1400Kč
Find out more

Tantric ropes – Vázání jako dialog 27.5.2024

Tento večer se budeme věnovat dialogu, který proudí mezi partnery při vázací session skrze provaz a dotek a další kanály. Známe své potřeby, komunikujeme je partnerovi srozumitelně i neverbálně? Jsme…

600Kč
Find out more

Celodenní sraz: Shibari – JEN ženy, téma: HRANICE

Tentokrát na téma hranic, kruhu souhlasu - braní a dávání, odevzdávání se a přijímání, vnímání sebe sama a zároveň partnerky v provazech, dohodách, komunikaci, záměru, pro co si do provazové…

1200Kč
Find out more

Základní informace pro nováčky

O čem to může být

Soukromá výuka je určena jak pro ženy, tak pro muže, a trvá dvě hodiny. Na začátku si zevrubně povídáme o bezpečnosti, vašem zdravotním stavu a očekáváních, abych vám mohla session přizpůsobit. Následuje protažení, pak samotné vázání a na konci setkání je prostor na vstřebání dojmů a sdílení. Nejedná se o erotickou službu, i když pracujeme se sexuální energií.

Cena

První lekce stojí 4.800 Kč/2hod. Pokud se pak domluvíme na pravidelných lekcích, nabídnu vám slevu.

Jak se přihlásit

Vyberte si akci v kalendáři nahoře. Po kliknutí na akci v kalendáři se otevře vyskakovací okno s detailem akce. Pročtěte si informace a pokud vás akce zaujme, tak scrolujte v tomto vyskakovacím okně dolů, kde najdete tlačítko REZERVOVAT.

POKROČILOST

Formáty „Jen ženy“ a „Tantric ropes“ jsou přístupné i bez předchozích zkušeností.
Můj kurz „Pevné základy“ nebo soukromá výuka či začátečnický kurz absolvovaný jinde vám otevírá možnost registrace na moje ostatní kurzy. Údaj o doporučené pokročilosti hledejte v anotaci každého workshopu.

NEMÁM PARTNERA

Pokud nemáte vhodného partnera a přesto se chcete učit vázat, jsou vám otevřené moje formáty „Jen ženy“ nebo „Tantric ropes“ za předpokladu, že jste ochotni vázat se stejným pohlavím jako je vaše. Pokud nemáte partnera, chcete se zúčastnit mého kurzu a chcete být spárováni s vhodným protějškem nejčastěji opačného pohlaví, napište mi email, dám vám vědět, až se přihlásí někdo, kdo by vás početně doplnil.

Pokud se chcete učit vázat, nabízím soukromou výuku, pro kterou vám mohu pomoci zajistit model/ku.
Pokud chcete být vázání, nabízím soukromou session, na které vás budu vázat já.

Organizuji následující formáty

WORKSHOPY PRO VŠECHNY
– prožitkové nebo technické

Prožitek s provazy jako cesta sebepoznání a cvičení zaměřená na komunikaci v páru skrze dotek tvoří osu mých kurzů, kde se více než technice samotné věnujeme emocím. Rovněž jsem velký zastánce zakoušení obou rolí a vázání s různými partnery. Bez technické dovednosti se ovšem jde do prožitku ztěžka a tak se na každém mém kurzu naučíte nějaký úvaz či postup. Jedno jde ruku v ruce s druhým. Ani na workshopech s názvem vyučovaného úvazu už v nadpisu zaměřených více na technickou stránku věci, vás neochudím o prožitkové vázání. A ani z workshopu o emocích neodejdete bez konkrétních tipů a triků, jak co uvázat, které byste si v praxi nevyzkoušeli. Je třeba číst anotaci.

SETKÁNÍ POUZE PRO ŽENY

Probíhá jednou měsíčně večer, občasně celý den. Otevřeno vždy všem zájemkyním o shibari, naprostým začátečnicím i pokročilejším, roli modelky a riggerky je možno střídat podle vašeho momentálního naladění. Přihlašujete se jako jednotlivec, dvojice tvoříme na místě. Organizujeme se ve facebookové skupině Shibari – JEN ženy, kam srdečně zvu.

KURZY PRO ŽENY, CO SVAZUJÍ MUŽE

Čas od času organizuji setkání pro páry, kde ona váže jeho. Jsem totiž toho názoru, že homogenní skupina je schopná hlubšího sdílení, má více společných témat. Pokud to však není u akce výslovně uvedeno, mé workshopy jsou pro všechny bez rozdílu pohlaví a preference role.

TANTRIC ROPES

Je pravidelné měsíční večerní setkání s provazy otevřené jednotlivcům i naprostým začátečníkům se zájmem o vědomý dotek a bondage. Při přihlášení je třeba uvést vaši pokročilost a preferenci role, snažím se balancovat počty mužů a žen, riggerů a modelů. Organizujeme se ve facebookové skupině Tantric ropes, kam srdečně zvu.

HOSTÉ

Občas zvu pro naši komunitu zajímavé hostující lektory příbuzných disciplín. U takového workshopu je třeba vzít v úvahu, že jeho těžiště leží v něčem jiném než je výuka úvazů, a hledat v anotaci údaj, jak moc přijde ke slovu vázání samotné. Následuje chronologický seznam akcí, které jdou rozkliknout a vedou vždy na stránku akce, ideálně, kdyby u toho bylo tlačítko více nebo rezervovat

Reference lidí, kteří se zůčastnili mého workshopu

Napsali o mně

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Aenean fermentum risus id tortor. Fusce wisi. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit.
Adam Sendler
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Aenean fermentum risus id tortor. Fusce wisi. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit.
Mike Stuart
Support

Diana Vera

Kontakt