Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní pobyt s výukou shibari – mírně pokročilí

31 července @ 18:00 - 4 srpna @ 14:00

4450Kč
5 dní, 4 noci, max. 8 párů
Výuka techniky vázání shibari, prožitková cvičení s provazy, sdílení, večerní program jako show, jam, táborák a snad bude i bazén jako loni.

 

 

Na fotce @alive.photo_ půvabná @hvitkrake
Vážení vázací přátelé,
baví vás vázat shibari a rádi byste s provazy strávili dovolenou?
Hlavní výhodou pobytu je jednoznačně zaplutí do spolubytí s vaším partnerem a se skupinou a naopak odplutí od každodenního života. Ponor do prožitku a hry je na pobytu jednoduše o mnoho hlubší než na akci ve městě, kde chodíte přespávat domů a na obědy do restaurací.
Pánuji strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem. Azyl nám poskytne meditační Centrum Červeněves, lokalizované na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.
Jak to bude probíhat? Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem. Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých úvazů, které jsou stěžení pro můj styl orientovaný na prožitek přes tělo, tj. 3. provaz do takate kote, částečné závěsy, agura – turecký sed, ashi – lýtka k sobě, vázání hlavy, vše kolem bodymechaniky a bezpečnosti se bude volně prolínat všemi tématy. Samozřejmě na přání na místě přidám tipy na cokoliv, co je v mém repertoáru. Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od vázání dostat to, co si od něj slibujeme. Budete zváni avšak ne nuceni k výměnám rolí i obohacujícím výměnám mezi páry. Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí. Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně vázat či sedět u ohně.

POKROČILOST:

Na palubu mezi mírně pokročilé pro tento pobyt bereme všechny, kteří umí uvázat základní hrudní úvaz takate kote, mezi mými akcemi ho najdete jako workshop Bezmoc na dosah.
Horní level pokročilosti není stanoven a vítáni jsou ti, kdo si v technickém bloku rádi zopakují dané úvazy, popřípadě ocení možnost je vidět od jiného lektora. Hlavně ale ti, kdo vnímají dynamiku skupiny a sdílení jako přínos, a ví, že si užijí moje vedení. Jsou pro mě typická prožitková cvičení, která mají vždy za cíl vyvedení z komfortní zóny a poskytnutí náhledu na vaše vázání z jiného úhlu, než z jakého se díváte běžně při své praxi.
Maximální počet párů: 8. Možnost přihlašování pro jednotlivce, napište mi email, kdo jste a s kým byste rádi vázali, pokud mi napíše podobný email i potenciálně vhodný partner pro vás, spojím vás, a až se seznámíte, přihlásíte se jako pár.

UBYTOVÁNÍ:

Centrum Červeněves, Červeněves 91, 503 53 Smidary

je meditační centrum vytvořené v prostorách správní budovy bývalého JZD v obci Červeněves. Nachází se zde většina pokojů (postele s novými matracemi, sociálka pěkná vždy na patře), kuchyně, jídelna a sál určený na jiných workshopech pro meditaci a tanec. Ubytování v pokoji pro pár bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt, je třeba si o to extra požádat v poznámce při registraci. Další pokoje se nacházejí ve vedlejší budově přes dvůr. Jednotlivci budou ubytování v ženském a mužském pokoji.

STRAVA:

Součástí pobytu je i plná penze, formou skvělé domácí vegetariánské kuchyně, na kterou jsou v Red Village právem hrdí…domácí chleba, studánková voda nebo odpolední buchty. Na místě si můžete kdykoliv za hotovost dokoupit Nespresso, pivo, víno či cukrovinky v samoobslužném baru. Loni byli otevření tomu, že jsme si sami po vlastní ose zorganizovali grilovačku, apod.

CENA:

Kurzovné: 4.500 Kč/osoba
Ubytování + stravné: 4.950 Kč/osoba
Při rezervaci platíte zálohu 4.450 Kč/osoba, při zrušení účasti více jak 6 týdnů předem se vrací 100%, více jak 3 týdny 50%. Na místě doplatíte 5.000 Kč/osoba (+případný předem avizovaný poplatek za pokoj pro pár 1.000 Kč.)

TERMÍN:

31. 7. – 4. 8. 2024
Příjezd na ubytování ve středu od 18:00, začínáme večeří v 19:00 a programem od 20:00.
Odjezd v neděli po obědě ve 14:00.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, deku a karimatku pro každou osobu, může se hodit meditační polštářek, plavky nebo další hračky a oblečení pro vaše oblíbené BDSM hry.


 

Podrobnosti

Zahájení:
31 července @ 18:00
Ukončení:
4 srpna @ 14:00
Cena:
4450Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,