Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní pobyt s výukou shibari – mírně pokročilí

31 července @ 18:00 - 4 srpna @ 14:00

4450Kč
5 dní, 4 noci, max. 8 párů
Výuka techniky vázání shibari, prožitková cvičení s provazy, sdílení, večerní program jako show, jam, táborák. Čti více:
Vážení vázací přátelé,
baví vás vázat shibari a rádi byste s provazy strávili dovolenou?
Hlavní výhodou pobytu je jednoznačně zaplutí do spolubytí s vaším partnerem a se skupinou a naopak odplutí od každodenního života. Ponor do prožitku a hry je na pobytu jednoduše o mnoho hlubší než na akci ve městě, kde chodíte přespávat domů a na obědy do restaurací.

Pánuji strukturovaný vyvážený program, techniku, prožitky, sdílení, čas pro sebe i pro sebe navzájem. Azyl nám poskytne meditační Centrum Červeněves, lokalizované na rozhraní krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého. Více o ubytování, stravování a místě konání níže.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Začneme ve středu večeří a skončíme nedělním obědem.
Dopoledne věnujeme vždy rozcvičce a technice jednotlivých úvazů, které jsou stěžení pro můj styl orientovaný na prožitek přes tělo, tj. 3. provaz do takate kote, částečné závěsy, agura – turecký sed, ashi – lýtka k sobě, vázání hlavy, vše kolem bodymechaniky a bezpečnosti se bude volně prolínat všemi tématy. Samozřejmě na přání na místě přidám tipy na cokoliv, co je v mém repertoáru.
Odpolední blok bude patřit prožitkovým sebezkušenostním cvičením s provazem, zaměřeným na prohloubení komunikace v páru, pochopení svých motivací, a obecně na to, jak od vázání dostat to, co si od něj slibujeme.
Budete zváni avšak ne nuceni k výměnám rolí i obohacujícím výměnám mezi páry. Jedno odpoledne necháme volné na relax, odjezd na koupaní nebo procházku po okolí. Po večerech budeme sdílet v kolečku, volně vázat či sedět u ohně.

POKROČILOST:

Na palubu mezi mírně pokročilé pro tento pobyt bereme všechny, kteří už se setkali se základním hrudním úvaz takate kote (mezi mými akcemi ho najdete jako workshop Bezmoc na dosah), umí single column tie a manipulovat s provazem.
Horní level pokročilosti není stanoven a vítáni jsou ti, kdo si v technickém bloku rádi zopakují dané úvazy, popřípadě ocení možnost je vidět od jiného lektora. Hlavně ale ti, kdo vnímají dynamiku skupiny a sdílení jako přínos, a ví, že si užijí moje vedení. Jsou pro mě typická prožitková cvičení, která mají vždy za cíl vyvedení z komfortní zóny a poskytnutí náhledu na vaše vázání z jiného úhlu, než z jakého se díváte běžně při své praxi.

MAXIMÁLNÍ POČET JE 8 PÁRŮ.

Možnost přihlašování pro jednotlivce, napište mi email, kdo jste a s kým byste rádi vázali, pokud mi napíše podobný email i potenciálně vhodný partner pro vás, spojím vás, a až se seznámíte, přihlásíte se jako pár.


UBYTOVÁNÍ:

Centrum Red village,
Červeněves 91,
503 53 Smidary

Red village je nové meditační centrum vytvořené v obci Červeněves poblíž Nového Bydžova.
Ubytování je ve více lůžkových pokojích (postele s novými matracemi, sociálka pěkná vždy na patře) buď přímo v budově, kde se nachází výcvikový sál nebo ve vedlejší budově přes dvůr. Pokud chcete být na pokoji v páru sami bude možné za příplatek 1000Kč/pár/pobyt, je třeba si o to extra požádat v poznámce při registraci. Jednotlivci budou ubytování v ženském a mužském pokoji.


STRAVA:

Součástí pobytu je i plná penze, formou skvělé domácí , na kterou jsou v Červeněvsi právem hrdí…domácí chleba, studánková voda nebo odpolední buchty. Na místě si můžete kdykoliv za hotovost dokoupit Nespresso, pivo, víno či cukrovinky v samoobslužném baru.
Loni byli otevření tomu, že jsme si sami po vlastní ose zorganizovali grilovačku, apod.

CENA:

Kurzovné: 4.450 Kč/osoba (platba on-line při přihlášení)
Ubytování + strava: 4.950 Kč/osoba (splatné hotově na místě)
Při rezervaci platíte zálohu 4.450 Kč/osoba, při zrušení účasti více jak 6 týdnů předem se vrací 100%, více jak 3 týdny 50%.
Na místě doplatíte hotově 4.950 Kč/osoba (+případný předem avizovaný poplatek za pokoj pro pár 1.000 Kč.)

TERMÍN:

31. 7. – 4. 8. 2024

Příjezd na ubytování ve středu od 18:00, začínáme večeří v 19:00 a programem od 20:00.

Odjezd v neděli po obědě ve 14:00.

S SEBOU:

Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, deku a karimatku pro každou osobu, může se hodit meditační polštářek či další hračky a oblečení pro vaše oblíbené BDSM hry.

Podrobnosti

Zahájení:
31 července @ 18:00
Ukončení:
4 srpna @ 14:00
Cena:
4450Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,