Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Valentinský shibari speciál

18 února @ 11:00 - 19:00

1400Kč

„Pořád nemám vhodného partnera, se kterým bychom se mohli posouvat světem shibari dovedností a workshopů…“

„I když spolu bydlíme, stejně si čas na společné vázání ne a ne udělat, a když ho konečně máme, není to tak docela session s emocema…“

Tohle jsou dva nejčastější „shibari nářky“, které od vás slyším. A protože oba znám až příliš dobře osobně, tohle je workshop, který alespoň na jeden den v roce vyřeší obojí.

 

Termín

18. 2. 2024 11:00 – 19:00

Místo konání

Kotelna, Služeb 3a, Praha 10 – Hostivař

Pokročilost

Mírně pokročilí, resp. už jste byli minimálně na začátečnickém kurzu u mě nebo jinde

Obsah

Páry si užijí spolubytí a spoluvázání v atmosféře podporující porozumění a soulad. Jednotlivci otevření střídání partnerů si budou moci různá cvičení zažít s různými protějšky. Všichni dohromady si projdeme sérii mých nejoblíbenějších cvičení na soft skills s provazy, kolo souhlasu, dech a další komunikační kanály, kterými je možné se na sebe při vázání vyladit. Budeme se učit vnímat sebe, svoje potřeby a pocity, i partnera, jeho potřeby a pocity, obojí spojit, ale i oddělit.

Součástí jsou samozřejmě ukázky pro inspiraci a posunutí vašich technických dovedností. Pokud jste začátečníci, neztratíte se, pokud jste ve vázání pokročilejší, „zaručuji“ nové náhledy na věc, témata k přemýšlení či procítění nebo nabídku vyjít ze zajetých kolejí.

Registrace

Páry si kupují dvě vstupenky.

Jednotlivce, kteří chtějí přijít, ale mají preferenci, že chtějí raději vázat/být vázaní s mužem/ženou, prosím, abyste mi nejdřív napsali „před-přihlašovací“ email na diana@dianavera.com. Až se před-přihlásí někdo další s obrácenými preferencemi, ozvu se vám oběma, ať si koupíte každý po jednom lístku. Neznamená to automaticky, že vás dávám do páru. Jednotlivci budou vytvářet dvojice až na místě, během akce ideálně potkáte víc protějšků.

Stravování

Oběd si dáme společně v prostorách restaurace klubu nebo si můžete donést krabičku, restaurace v okolí se nenacházejí.

S sebou

Šátek na oči, provazy, co máte. Na místě budou po předchozí domluvě jutové
provazy ke koupi i k zapůjčení. Deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi.
Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.

Kurzovné

1400 Kč / osobu

 

 

Podrobnosti

Datum:
18 února
Čas:
11:00 - 19:00
Cena:
1400Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,