Načítám Akce

« Všechny Akce

Večerní sraz: Shibari – jen ŽENY s Olí a Míšou

16 dubna @ 18:00 - 22:00

500Kč
večer s provazy pro milovnice obou konců provazu, začátečnice i pokročilé, riggerky i modelky
Tentokrát pod taktovkou Olí a Míši Intothesebonds s mottem : HRAVOST – JEDNODUCHOST – KREATIVITA.
Milé ženy, pojďte se na chvíli zastavit a odpočinout! V úvodním kolečku večerních srazů zaznívá, že si po perném dni/týdnu/měsíci přicházíte dobít energii. Rády bychom vám proto nabídly prožitkový večer s mottem: hravost – jednoduchost – kreativita. Setkání vidíme klasicky na dvě části: první jako vedenou laboratoř a druhou pak volné výměny s atmosférou (kdo byl na prosincovém setkání, tuší 😉) Chtěly byste se do příprav závěrečného jamu zapojit s námi? V tom případě mějte oči na stopkách: brzy vás vyzveme ke sdílení vaší oblíbené hudby k vázaní.

 

 

Obecně k ženským provazovým večerům od Diany:
Setkání otevřené všem ženám, které se zajímají o vázání shibari, od aktivních zkušených až po naprosté začátečnice, modelky i riggerky i ty z nás, které jsou rády na obou koncích provazu. Hlásit se můžete jednotlivě. Provazy budou k zapůjčení i ke koupi na místě.
Večer je koncipován pokaždé trochu jinak, abyste si zavázaly s někým novým, možná v obrácené roli než, jste zvyklé, abyste se naučily nějaký nový úvaz, abychom posdílely na určité téma.
Organizační pokyny níže.
Hlavní myšlenka je, že tam můžeme sdílet bez přítomnosti mužské energie. Zní to banálně, ale ukazuje se, že je to podstatné, nálada bývá úplně jiná než na smíšených akcích. Zároveň to bude organizované setkání s programem, ne jen sraz, kde se potkají ty, které už se znají.
Bude to fungovat hlavně pro ty z vás, které nemáte vázacího partnera a nechce se vám třeba (napoprvé) lovit muže, který by vás doprovodil, nebo vám není z jakéhokoliv důvodu příjemná představa, že vážete s mužem, nebo si chcete jen zkusit, jaké je vázání se ženou. Naučím vás něco z techniky, budete si (pokud budete chtít) moct zkusit obě role a setkat se ve dvojici s více různými partnerkami. Bude místo pro diskuzi i vaše otázky. Je mi jasné, že ostřílené členky komunity si tohle všechno lehce domluví a zažijí i bez workshopu, takže tenhle sraz je myšlený jako seznamovací/vstupní/oťukávací pro ty méně zkušené. Nicméně pokročilejší ženy, které chtějí poznat nové tváře, užít si moje vedení nebo sdílet své zkušenosti, budou velmi vítané. Právě vy jste totiž pro začátečnice zajímavé.
ORGANIZAČNĚ:
ČAS:
18 – 22 hod
VSTUP:
500 Kč / osoba
S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte, pohodlné oblečení jako na cvičení, deku.
MÍSTO KONÁNÍ:
Kotelna, Služeb 3a, Praha – Hostivař
POKROČILOST:
Vhodné pro naprosté začátečníky


 

Podrobnosti

Datum:
16 dubna
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
500Kč