Načítám Akce

« Všechny Akce

Částečné závěsy, ashi shibari – lýtka u sebe

17 března @ 10:00 - 17:00

900Kč
kurz, pro všechny, kteří si přejí svého partnera v průběhu vázání přivěsit a chopit se tak možnosti modelovat tělo vázáním i ve 3D

 

 

Termín

17. 3. 2024 10:00 – 17:00

Místo konání

Klub Kotelna, Služeb 3a, Praha 10 – Hostivař

Pokročilost

Potřebujete umět uvázat minimálně single a double column tie

Obsah

Dokud vážeme na zemi bez závěsného bodu, prakticky modelujeme tělo na základě bodymechanických zákonů a gravitace. Buďto končíme v lehu, popřípadě v sedu či kleku, kde si partner většinou část rovnováhy stále hlídá sám, tzn. nerelaxuje fyzicky zcela.

Velmi ráda nechávám lidi úplně relaxovat a částečně vznášet. Mimojiné proto, že většina mých partnerů nemá na plné závěsy dostatek odolnosti, kondice, chcete-li masochismu. Přece jen do vzduchu bereme ty, kterým to na zemi nestačí, resp. na zemi to dávají dobře. Zároveň jsou částečné závěsy dobrým předstupněm závěsů plných, protože riggera učí postupné zodpovědnosti za tělo partnera ve vzduchu, dokud opravdu nepochopí plně důležitost tření v závěsném provazu.

Vysvětlíme si podrobně závěsný provaz. Přivěsíme partnery za single a double column tie. Naučíme se úvaz ashi shibari, lýtka u sebe, a přivěsíme za něj.

 

Forma

Ukázky bude střídat výklad, řízené sdílení a hlavně vaše praxe ve dvojicích.

Registrace

Zde přes rezervační systém. Páry si kupují 2 lístky. Jednotlivci se ozvou na email diana@dianavera.com předem a lístky si kupují až po té, když mají jasné, s kým jdou. Propojím vás s někým, kdo mi taky napíše email, že by rád šel, ale nemá dvojici.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a
motivaci k vázání.

S sebou

Šátek na oči, provazy, co máte. Budete potřebovat minimálně 2-4ks. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Máte-li, pak karabiny a smyci, nemáte-li, uveďte při registraci, že chcete půjčit. Deku. Pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi.
Podložky jsou na místě. Vážeme bosí.

Kurzovné

900 Kč / osobu, platba předem převodem.

 

 

Podrobnosti

Datum:
17 března
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
900Kč
Štítky Akce:
, , , , ,