Načítám Akce

« Všechny Akce

Tantric ropes: Ichinawa

18 března @ 18:00 - 22:00

600Kč
Diana Vera - Shibari
večer s provazy pro přátelé vědomého doteku, jednotlivce i začátečníky
Na tomto večeru se budeme věnovat vázání jedním provazem – ichinawa. Naučíme se několik jednoduchých úvazů pro horní polovinu těla, které nám umožní dát více pozornosti partnerovi a emočnímu spojení mezi námi, než provazům samotným.

 

 

Termín

18. 3. 2024 18:00 – 22:00

Místo konání

Kotelna, Služeb 3a, Praha – Hostivař

Pokročilost

Vhodné i pro naprosté začátečníky

Obsah

Na fotce talentované @kareafoto krásní @wild_poppy & @zartysz
Otevřeno jednotlivcům i naprostým začátečníkům, čtěte níže.
Večerní setkání v kruhu lidí s kladným vztahem k BDSM a tantrickým přístupem k němu za účelem tříbení našich dovedností, prožitků s provazy a seznámení se s podobně naladěnými lidmi. Setkání je otevřeno i těm, kteří se svazováním a tantrou ještě nemají zkušenost a přejí si ji udělat ve „vědomém, bezpečném“ prostředí.
Večer je rozdělen vždy na technickou část, kdy se naučíme nějaký konkrétní úvaz, a prožitkovou část zaměřenou na emoční proces při vázání. Budete moci zůstat ve dvojici, ve které přijdete, i se rozdělit, vystřídat roli i partnery podle svého momentálního rozpoložení. Roky pořádám úspěšně obdobné setkání pro ženy, je na čase udělat stejný formát a otevřít ho mužům.
Jde o pravidelná (1x měsíčně) večerní (18:00- 22:00) setkání v Praze, která na sebe NEnavazují, obvykle v pondělí.
Přihlášení
Vyhledejte akci na mém novém webu a zakupte si vstupenky online. Pokud se neznáme osobně, připište mi pár řádků o sobě, svých zkušenostech a motivaci k vázání.
Jednotlivce, kteří jsou ochotni být v páru i se stejným pohlavím (popřípadě být chvíli ve trojici nebo chvíli jen přihlížet), prosím, aby si koupili jeden lístek.
Jednotlivce, kteří chtějí přijít, ale mají preferenci, že chtějí raději vázat/být vázaní s mužem/ženou, prosím, abyste mi nejdřív napsali „před-přihlašovací“ email na diana@dianavera.com. Až se před-přihlásí někdo další s obrácenými preferencemi, ozvu se vám oběma, ať si koupíte každý po jednom lístku. Neznamená to automaticky, že vás dávám do páru. Jednotlivci budou vytvářet dvojice až na místě, během akce ideálně potkáte víc protějšků.
Snažím se samozřejmě balancovat počet mužů a žen. Pracujeme oblečení, lze si to představit jako kontaktní improvizaci, jógu, masáž, či tanec.

Cena

600 Kč/osoba

Čas

18:00 – 22:00, prostor se otevírá 17:30

S sebou

Pohodlné oblečení na převlečení, deku, provazy, pokud nějaké máte + šátek na oči. Provazy budou na místě k zapůjčení a po předchozí dohodě i ke koupi. Pracujeme bez oleje a sarongu, sprcha je na místě, ručníky vlastní.

 

 

Podrobnosti

Datum:
18 března
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
600Kč
Štítky Akce:
, , , ,